MASTER-ODPADY I ENERGIA Sp. z o.o.
Aktualności
2014-09-15 | DNI OTWARTE MASTER - 20 WRZEŚNIA 2014 r.

dniotwarte2014

DNI OTWARTE MASTER - na terenie Międzygminnego Zakładu Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Tychach – 20 WRZEŚNIA 2014r.

20 września br. (sobota) Spółka MASTER – Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach zaprasza mieszkańców gmin: Tychy, Bieruń, Bojszowy, Chełm Śląski, Imielin, Lędziny, Wyry i Kobiór do uczestnictwa w Dniach Otwartych organizowanych na zakładzie biologiczno – mechanicznego przetwarzania odpadów w Tychach.

Międzygminny Zakład Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów Komunalnych, o wydajności 93,5 tys. ton, obsługiwał będzie prawie 200 tys. mieszkańców z 4 miast i 4 gmin powiatu. Jest to jeden z najnowocześniejszych tego typu zakładów w Polsce. Spośród wciąż niewielu projektów w obszarze gospodarki odpadami zdecydowanie wyróżnia się on kompleksowością, nowoczesnością i elastycznością zastosowanych rozwiązań. Zakład kompleksowo zagospodaruje wszystkie odpady pochodzące od mieszkańca, w tym odpady komunalne zmieszane, budowlane, wielkogabarytowe, selektywne i zielone. Poszczególne rodzaje odpadów wykorzystywane będą do produkcji surowców recyklingowych, paliw alternatywnych, odnawialnej energii elektrycznej i cieplnej i innych produktów.

20 września br. MASTER planuje zorganizować Dni Otwarte na terenie Międzygminnego Zakładu Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Tychach. Spółka Master planuje uruchomić bezpłatną linię autobusową na 4 trasach:

- TRASA NR 1 – Wyry—Gostyń – Kobiór 
- TRASA NR 2 – Bieruń Nowy i Stary – Bojszowy
- TRASA NR 3 – Chełm Śląski – Imielin – Lędziny
- TRASA NR 4 – Tychy

Szczegółowe ROZKŁADY JAZDY zostały zamieszczone na stronie internetowej Spółki MASTER-ODPADY I ENERGIA www.master.tychy.pl oraz na stronach internetowych gmin.
Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem nowoczesnego zakładu, jednocześnie stanie się świadomym uczestnikiem nowego systemu gospodarki odpadami.
Szczegóły związane z inwestycją: www.zaklad.master.tychy.pl


SZCZEGÓŁY DNI OTWARTYCH:
– zwiedzanie zakładu to ok. 40 min – 1 h,
– autobus zgodnie z rozkładem jazdy zamieszczonym min. na przystankach autobusowych „LINIA MASTER” przywiezie mieszkańców do Tychów do zakładu MASTER,
- podczas zwiedzania autobus zostaje z mieszkańcami - będą przewożeni z miejsca na miejsce na terenie zakładu, następnie odwiezie na teren gminy,
- ze względu na zachowanie bezpieczeństwa zwiedzanie będzie odbywać się określoną trasą, zwartą grupą z przewodnikiem,
- nie prowadzimy zapisów – zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zgodnie z godzinami zwiedzania (zamieszczone na stronie: www.master.tychy.pl )
- osoby zainteresowane indywidualnym dojazdem na teren zakładu – zapraszamy o określonej godzinie – do wyboru cztery: 8:45, 9:45, 10:45, 11:43 - w tych godzinach autobusy dojadą na teren zakładu i wspólnie, po dołączeniu do grupy rozpoczyna się zwiedzanie.

SZCZEGÓŁY:
http://www.master.tychy.pl/trasy-autobusow-dni-otwarte-master-20092014r-n26.pl.html

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW
MASTER - ODPADY I ENERGIA Sp. z o.o.
ul. Lokalna 11
43-100 Tychy

 

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH - ZAKŁAD MASTER - ZORGANIZOWANE W MAJU 2014r. - zapraszamy do fotorelacji:

http://www.zaklad.master.tychy.pl/gal043,22.dni-otwarte-funduszy-europejskich---zaklad-master---9-10-maja-2014r..html

http://www.master.tychy.pl/zaklad-mzkzok-i100.pl.html


Pliki powiązane ze stroną:

» DNI OTWARTE PLAKAT(PDF)

2013 © MPGOiEO "MASTER" Sp. z o.o., ul. Grota Roweckiego 44, 43-100 Tychy. Tel. (32) 3276950, www.master.tychy.pl
X